środa, 21 marca 2012

Płockie judo na medal


Kolejny świetny występ zanotowali przedstawiciele sekcji judo AZS PWSZ Jutrzenka Płock. Po wygranej Patryka Ciechomskiego w otwartym pucharze Polski juniorów tym przyszedł czas na jego młodszą siostrę Karinę (na zdjęciu) oraz na Adama Gołębiewskiego, którzy stanęli na podium mistrzostw Warszawy dzieci im. Jana Ślawskiego.


Do Warszawy wybrała się bardzo skromna, bo zaledwie dwuosobowa reprezentacja Jutrzenki wraz z trenerem Wojciechem Pudlikiem. Młodzi płoccy judocy nie przynieśli wstydu swojemu szkoleniowcowi.

Jedenastoletnia Karina Ciechomska, walcząca w wadze – 40 kilogramów walczyła z olbrzymią determinacją, dzięki czemu mogła cieszyć się z drugiego miejsca w zawodach. Adam Gołębiewski (rocznik 2000) wystartował w kategorii wagowej – 46 kg i tylko raz musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Wygrał zaś trzy walki, dzięki czemu wywalczył trzecią lokatę. Podobnie więc jak w przypadku Patryka Ciechomskiego można zaryzykować stwierdzenie, że kolejni płoccy judocy zanotowali udane wejście w nowy sezon startowy 2012.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz