poniedziałek, 30 stycznia 2012

Różal powalony przez dzieciaki

Fot. MSM Chemik
Wyjątkową frajdę na koniec minionych ferii zafundowali dzieciom z Klubu Osiedlowego MSM "Chemik" spółdzielcy - organizatorzy akcji Zima 2012. Ostatniego dnia przerwy w szkolnych zajęciach zaprosili do zabawy mistrza świata kickboxingu w formule K1, obecnie walczącego w MMA Marcina Różalskiego. Ku uciesze dzieci i ich opiekunów, mistrz sztuk walki najpierw zademonstrował jak wygląda prawdziwy trening w MMA, a potem poprowadził zajęcia z dziećmi, które z entuzjazmem wykonywały wszystkie ćwiczenia. - Dzieciaki dały mi w kość, nie miałem jeszcze tak ciężkiego sparingu - powiedział po tym nietypowym zakończeniu ferii popularny "Różal".


-To było, super trenować z „Różalem”. Marcin to fajny gość - stwierdził po spotkaniu z mistrzem świata dwunastoletni Filip. Dzieci na koniec treningu i sesji zdjęciowej z pięściarzem wręczyły swojemu gościowi pamiątkowy puchar. 

- Staramy się, żeby dzieciaki miały atrakcyjne ferie w mieście - mówi skromnie Hanna Bobyk, instruktor Klubu Osiedlowego MSM Chemik w Płocku, która zajęła się organizacją przedsięwzięcia. Podczas tegorocznej osiedlowej akcji Zima, jak w poprzednich latach dzieci podczas zorganizowanych zajęć w ferie mogły korzystać z pływalni, krytego kortu tenisowego, uczyć się technik plastycznych i teatralnych, a także używać wielu innych atrakcji przygotowanych przez spółdzielców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz