środa, 25 stycznia 2012

Pożegnanie ze Skrzyńskim, szansa dla Petasza


Władze płockiej Wisły rozwiązały za porozumieniem stron kontrakt z Jackiem Skrzyńskim. Bramkarz, który o miejsce między słupkami miał rywalizować z Krzysztofem Kamińskim, rozegrał tylko jedno spotkanie w pucharze Polski. Kolejnym zawodnikiem, który pojawił się w Płocku, jest Piotr Petasz. 27-latek obdarzony jest potężnym strzałem z lewej nogi. Z równym powodzeniem grać może jako boczny obrońca lub pomocnik.


Jacek Skrzyński, który trafił do Płocka z GKP Gorzów, ma na swoim koncie występy w Młodej Ekstraklasie w barwach Legii Warszawa. Grał również w słynnej z doskonałego szkolenia golkiperów MSP Szamotuły. Sztab szkoleniowy Wisły wiązał z nim spore nadzieje. Niestety, okazało się, że zdołał rozegrać tylko jeden mecz pucharowy, więcej czasu spędzając w lekarskich gabinetach niż na treningach. W sytuacji, kiedy nie spełnił pokładanych w nim nadziei, władze płockiej Wisły postanowiły rozwiązać kontrakt z Jackiem Skrzyńskim za porozumieniem stron.

Tymczasem bardzo poważne szanse na podpisanie umowy z Wisłą ma Piotr Petasz. Zawodnik, który ma obecnie 27 lat, na razie trenuje indywidualnie. Doświadczony lewy obrońca może grać również jako lewy pomocnik. Trener Libor Pala nie ukrywa, że pozyskanie tego gracza mogłoby rozwiązać problemy z lewą stroną defensywy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Piotr Petasz słynie z atomowego wręcz strzału z lewej nogi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz