wtorek, 31 stycznia 2012

Mocny początek młodej Wisły


Występująca w grupie północnej mazowieckiej czwartej ligi druga drużyna Wisły Płock rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej. Podopieczni trenera Zbigniewa Mierzyńskiego mają już za sobą pierwszy mecz kontrolny, w którym rozgromili 11:1 Wisłę Duninów. Jedyna ekipa z powiatu płockiego, która znajduje się w czołówce płockiej klasy okręgowej nie miała wiele do powiedzenia w konfrontacji z zespołem, w którym znalazło się kilku zawodników mających już na koncie występy w pierwszej drużynie Wisły.


Najskuteczniejszym z płockich zawodników okazał się Fabian Hiszpański, który zdobył trzy bramki. Po dwa gole zapisali na swoim koncie Bartłomiej Sielewski i Szymon Wiejski. Pozostałymi trafieniami podzielili się: Damian Drężewski, Patryk Kamiński, Michał Kołodziejski i Damian Koryto.

W kolejnych grach kontrolnych rywalami Młodej Wisły będą: Mień Lipno (4 lutego), Mszczonowianka Mszczonów (11 lutego), LKS Lubanie (18 lutego), Włocłavia Włocławek (25 lutego), Mazur Gostynin (29 lutego), Skra Drobin (3 marca) oraz rywal z III ligi lub Młodej Ekstraklasy (10 marca).

Wisła II Płock - Wisła Duninów 11:1
Wisła II Płock: Kwiatkowski - Szabat, Bieńkowski, Sielewski, Synowicz - Hiszpański, Adamczyk, Koryto, Kamiński - Chmielewski, Kołodziejski oraz (po przerwie): Drężewski, Kotarski, Mitura, Osiecki, Pielak, Wiejski i Żółtowski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz