poniedziałek, 14 listopada 2011

Biorą przykład ze starszych koleżanek


Bardzo dobrze spisują się zawodniczki Jutrzenki Płock występujące w rozgrywkach juniorek młodszych i młodziczek. Starsze z płocczanek wygrały kolejne spotkanie na wyjeździe. Młodziczki tymczasem w Płocku bez najmniejszych kłopotów rozprawiły się z Radzyminem.


Podopieczne trenera Marka Jagodzińskiego grały w Warszawie z tamtejszą Varsovią. Już do przerwy płocczanki prowadziły różnicą pięciu bramek. Po zmianie stron nie zamierzały zwalniać tempa, dzięki czemu ostatecznie całe spotkanie wygrały różnicą siedmiu oczek. Połowę bramek dla zwycięskiej drużyny zdobyły najskuteczniejsze w Jutrzence Martyna Borysławska i Karolina Mokrzka.

Młodziczki w Płocku zmierzyły się z ROKiS-em Radzymin. Losy meczu rozstrzygnęły się praktycznie już w pierwszej części, wygranej przez płocczanki różnicą ośmiu bramek. Po zmianie stron płocczanki spokojnie kontrolowały przebieg wydarzeń na placu gry, nieznacznie powiększając przewagę wypracowaną do przerwy. Najskuteczniejszą z płockich zawodniczek okazała się Dagmara Woźnica.


UKS Varsovia - AZS PWSZ Jutrzenka Płock 23:30 (10:15)

Jutrzenka: Obrębalska, Lewandowska - Pawłowska, Dyszkiewicz, Mokrzka 7, Lutecka 1, Rutkowska, Borysławska 8, Pastryk 4, Zaremba 6, Olejnik, Stasiak 3, Brzyszcz 1, Gieras.AZS PWSZ Jutrzenka Płock - ROKiS Radzymin 31:17 (18:10)

Jutrzenka: Melka, Wojewódzka, Salak 1, Karolina Trzaska (5), Klaudia Trzaska, Szulińska 5, Woźnica 7, Salamandra 3, Figiel 1, Szczechowicz 1, Dudek, Stawska, Makowska 2, Przybylińska 6, Stańczyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz