czwartek, 18 sierpnia 2011

Tylko Duninów z kompletem punktów

Piłkarze Wisły z Nowego Duninowa wygrali 2:1 wyjazdowy pojedynek z Huraganem Bodzanów, dzięki czemu z kompletem punktów prowadzą w tabeli płockiej grupy klasy okręgowej. Okręgówka rozegrała dopiero drugą kolejkę spotkań, a duninowianie są jedynym zespołem, który wygrał oba spotkania. Szansę na komplet punktów miałby również Mazur Gostynin, ale jego wyjazdowa potyczka z Bzurą Chodaków została przełożona na 30 sierpnia.Ekipa z Nowego Duninowa rozpoczęła nowy sezon od rozgromienia na własnym boisku Orła Goleszyn 5:0. W drugiej kolejce duninowianie rozgrywali wyjazdowe spotkanie z Huraganem Bodzanów. I tym razem okazali się lepsi, chociaż rozmiary ich zwycięstwa były dużo skromniejsze.Od wygranej 5:0 nowy cykl rozgrywkowy rozpoczęła również Unia Iłów, która w drugiej kolejce musiała zadowolić się remisem 3:3 na wyjeździe z ULKS-em Ciółkowo. Świt Staroźreby, który w pierwszej kolejce na wyjeździe zremisował 2:2 z Wichrem Cieszewo, w drugiej dość niespodziewanie wygrał 3:1 wyjazdowy pojedynek z Kormoranem Łąck.

Tym samym Wisła Duninów, Unia Iłów, Świt Staroźreby i Mazur Gostynin to jedyne obecnie zespoły okręgówki, które nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie. Mazur ma jednak do rozegrania zaległe wyjazdowe spotkanie z Bzurą Chodaków.

Klasa okręgowa – 2. kolejka:
Kormoran Łąck - Świt Staroźreby 1:3, Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo 5:0, Orzeł Goleszyn - Wisła Sobowo 3:0, Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 1:2, Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 2:3, Skra Drobin - Pogoń Słupia 6:1, ULKS Ciółkowo - Unia Iłów 3:3, Bzura Chodaków - Mazur Gostynin (mecz przełożony na 30 sierpnia)
Tabela: 1. Wisła D. - 6 pkt., 2. Unia 4, 3. Świt 4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz