wtorek, 9 sierpnia 2011

Przedsprzedaż na Olimpię


Już w piątek 12 sierpnia o 18.30 Wisła rozegra kolejny mecz pierwszoligowy. Chociaż formalnie gospodarzem będzie Olimpia Elbląg, pojedynek odbędzie się na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Łukasiewicza 34 w Płocku. Planowany na 17 marca mecz rewanżowy również rozegrany zostanie na stadionie Wisły, jednak tym razem płocczanie wystąpią już w roli gospodarza. Przedsprzedaż biletów na piątkowe spotkanie rozpocznie się we wtorek 9 sierpnia. 
Olimpia Elbląg do tej pory nie uzyskała zgody Polskiego Związku Piłki Nożnej na rozgrywanie meczów pierwszoligowych na własnym stadionie. Oficjalnie zgłosiła więc do rozgrywek stary obiekt Lechii Gdańsk. Jego gospodarze żądają jednak za kolosalnych pieniędzy za udostępnienie placu gry. Dlatego Olimpia zwróciła się do zarządu Wisły z prośbą o rozegranie meczu czwartej kolejki na stadionie w Płocku.

Wisła zaproponowała, że spotkanie może odbyć się na płockim stadionie w piątek 12 sierpnia o 18.30. Olimpia początkowo chciała, aby mecz rozegrany został dzień później. Ostatecznie jednak przystała na termin zaproponowany przez stronę płocką. Po konsultacji z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oba zainteresowane kluby ustaliły więc ostatecznie, że mecz Olimpia Elbląg – Wisła Płock zostanie rozegrany na stadionie w Płocku w piątek o 18.30, a w roli gospodarza występować będzie Olimpia.

Teoretycznie klub z Elbląga, jako gospodarz meczu rozgrywanego na obcym obiekcie, ma prawo do zarezerwowania połowy biletów. Wiadomo jednak, że jeśli pojawi się grupa kibiców przyjezdnych, nie będzie ona zbyt liczna. Dlatego zasady wejścia na stadion dla fanów Wisły nie ulegną zmianie. A już we wtorek 9 sierpnia rozpocznie się przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki będzie można kupować w sklepiku klubowym na stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34 oraz na klubowym stoisku w Galerii Mazovia. Szczegółowe informacje w sprawie biletów można uzyskać również telefonicznie pod numerem 24 367 65 43.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz