środa, 31 sierpnia 2011

Gwiazdy futbolu przyjadą do Płocka


Włodzimierz Smolarek, Roman Kosecki, Józef Młynarczyk i Dariusz Dziekanowski to tylko kilku z dawnych reprezentantów Polski, którzy w sobotę 3 września na zaproszenie Krajowego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych pojawią się na stadionie miejskim w Płocku. Tam właśnie odbędzie się impreza, podczas której zostanie rozegrane towarzyskie spotkanie piłkarskie Gwiazd Płocka z Gwiazdami Reprezentacji Polski. Początek planowany jest na 14.30. Wstęp wolny. 
Paweł Dylewski i Marek Ostrowski, dwaj byli piłkarze dawnej Petrochemii Płock porozumieli się z Krajowym Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych w sprawie organizacji meczu, z którego dochód mógłby zostać przeznaczony na cele charytatywne. Ostatecznie ustalono, że wstęp na stadion miejski będzie bezpłatny, a podczas trwania imprezy zostanie przeprowadzona aukcja, z której całkowity dochód będzie przekazany na rzecz Ośrodka Opiekuńczo -Wychowawczego przy ul.Ignacego Mościckiego w Płocku. Organizatorzy mają też nadzieję, że uczestnicy imprezy zechcą przekazać drobne upominki na rzecz ośrodka.

W drużynie Gwiazd Płocka zaprezentują się między innymi: Radosław Kowalczyk, Witold Słabkowski, Grzegorz Wenerski, Wojciech Małocha, Piotr Soczewka, Krzysztof Wahaczyk, Jacek Traczyk oraz Adam Buzuk. W ekipie Gwiazd Reprezentacji Polski grać będą natomiast Leszek Pisz, Włodzimierz Smolarek, Dariusz Dziekanowski, Józef Młynarczyk, Roman Kosecki oraz płoccy futboliści Tadeusz Świątek, Bogusław Pachelski i Krzysztof Koszarski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz