piątek, 18 lutego 2011

Sportowa rodzinka

Wyścig w Karczewie był pierwszym tegorocznym startem uczestników cyklu Mazovia MTB Marathon. W klasyfikacji rodzinnej triumfowali płocczanie Ryszard Chrzanowski, Szymon Bregier i Piotr Bregier.

W kategorii M1 jako 17. finiszował Wiktor Bregier, sklasyfikowany jednocześnie na 12. miejscu w punktacji FMJ. Szymon Bregier zajął w M1 miejsce 21, ale w klasyfikacji HM2 dało mu to wysoką, drugą pozycję. W kategorii M4 świetnie pojechał Piotr Bregier, który zajął ósme miejsce. Ryszard Chrzanowski okazał się najlepszy w kategorii FM6. Nie było to wprawdzie trudne, bo był jedynym startującym w niej uczestnikiem, co nie zmienia faktu, że dzięki temu zdobył niezwykle cenne punkty do klasyfikacji rodzinnej.

Wiktor, Szymon i Piotr Bregierowie, a także Ryszard Chrzanowski i Renata Chrzanowska-Bregier startują w Mazovia MTB Marathon reprezentując Akademię Ruchu Płock, która drużynowo zajęła w Karczewie 20. miejsce. Kolejny zimowy maraton zostanie rozegrany 6 marca w Józefowie.