czwartek, 10 lutego 2011

Poznaliśmy pary Final Four


W środę zostały rozegrane mecze decydujące o tm, kto zagra w Final Four Pucharu Polski w piłce ręcznej, a już dzień później rozlosowane zostały pary półfinałowe imprezy, która zagości 19 i 20 marca w Orlen Arenie.

Mecze decydujące o tym, kto zagra w wielkim finale zostały zaplanowane na sobotę 19 marca. W pierwszy meczu pełniący obowiązki gospodarza turnieju zespół Orlen Wisły Płock zmierzy się z Miedzią Legnica. Legniczanie dokonali niemałem sztuki. W pierwszym meczu 1/4 finału polegli u siebie Pogoni Szczecin, ale w rozgrywanym na wyjeździe rewanżu z nawiązką odrobili straty i zapewnili sobie awans do Final Four. Drugą parę półfinałową tworzą broniąca pucharu ekipa Vive Targów Kielce oraz Warmia Społem Olsztyn.

W niedzielę 20 marca kibiców handballu którzy pofatygują się do Orlen Areny, również czeka podwójna dawka emocji. Najpierw zostanie rozegrany pojedynek o trzecie miejsce, a później zwycięzcy sobotnich półfinałów zmierzą się w walce o Puchar Polski. Emocji na pewno więc nie zabraknie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz