środa, 16 lutego 2011

Pożegnanie z pomocnikiem

Zarząd płockiej Wisły rozwiązał, za porozumieniem stron, kontrakt z Tomaszem Bekasem. 36-letni pomocnik spędził w klubie z ulicy Łukasiewicza 34 zaledwie pół sezonu.


Tomasz Bekas został pozyskany przed rozpoczęciem sezonu 2010/2011 z poznańskiej Warty, jednak swoją karierę zaczynał w tamtejszym Lechu. W "Kolejorzu" zagrał w 44 meczach w ekstraklasie, zdobywając w nich cztery bramki.

W swojej kilkunastoletniej karierze zaliczył również epizody w Lechii Zielona Góra, Obrze Kościan, Pogoni Świebodzin, Aluminium Konin, Kujawiaku Włocławek, Zawiszy Bydgoszcz i Unii Janikowo.

W Płocku Bekas spędził zaledwie kilka miesięcy. Pojawił się w Wiśle przed rozpoczęciem obecnego sezonu i z miejsca stał się jej podstawowym zawodnikiem. Wystąpił we wszystkich 16 spotkaniach ligowych rozegranych przez nafciarzy w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. W 14 spotkaniach wychodził w pierwszym składzie, tylko dwa mecze rozpoczynając na ławce rezerwowych. Spędził na boisku 1216 minut, zdobywając trzy bramki (w meczach ze Stalą Rzeszów, Pelikanem Łowicz i Startem Otwock).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz